BI-KI-NI dāvanu karteVēlaties iepriecināt kādu no saviem mīļajiem vai draugiem ar mūsu veikala produkciju? Jauki! Taču sarežģījumus var radīt izmēra, krāsas un modeļa izvēle. 

Lai dāvana trāpītu desmitniekā, mēs piedāvājam to noformēt dāvanu kartes veidā - tas atvieglos izvēles iespējas gan dāvinātājam, gan saņēmējam.​

Piedāvājam divu veidu dāvanu kartes – elektronisko un kartiņas formas. Jūs varat izvēlēties, kāda Jums vai dāvanas saņēmējam ir ērtāka. E-veikalā Jūs varat iegādāties abu veidu dāvanu kartes, bet veikalā Tallinas ielā 75 tikai kartiņas formas dāvanu karti.

Iegādājoties elektronisko dāvanu karti, Jums jānorāda tās vērtība. Minimālā dāvanu kartes vērtība ir 10 EUR, maksimālā – pēc Jūsu brīvas izvēles. Automātiski ģenerētais kods kopā ar dāvanu kartes vērtību un lietošanas instrukciju tiks nosūtīts uz norādīto dāvanas saņēmēja e-pastu, Jums pašam šī dāvanu karte nebūs redzama.

Kartiņas formas dāvanu kartes iespējamās vērtības ir 10, 20, 30 un 50 EUR. Ja kartiņas formas dāvanu karti Jūs iegādāsieties e-veikalā, tad mēs to nosūtīsim uz to adresi, kuru Jūs būsiet norādījis kā preces saņēmēju.

Abu veidu dāvanu kartes var atprečot gan e-veikalā, gan veikalā Tallinas ielā 75. Veikalā Jums būs jāuzrāda dāvanu karte vai elektroniskās dāvanu kartes izdruka. Ņemiet vērā, ka dāvanu kartes kods derīgs tikai vienu reizi, izņemot gadījumus, kad iegādāto preču vērtība ir mazāka par dāvanu kartes vērtību. Tad dāvanu kartes atlikumu Jūs varat izmantot citiem pirkumiem citā reizē.

Iegādāties elektronisko dāvanu karti           Iegādāties kartiņas formas dāvanu karti