Veicot pasūtījumu interneta veikalā www.bikini.lv, Jūs noslēdzat ar Pārdevēju līgumu, kas uzliek abpusējas saistības un pienākumus. 

Pārdevējs - www.bikini.lv, īpašnieks SIA "BI-KI-NI", vienotais reģistrācijas numurs 50103865381, reģistrēta 2013. gada 6. februārī, juridiskā adrese Tallinas iela 75-2, Rīga, LV-1009, Latvija.

1. Vispārējie noteikumi
1.1. Interneta veikala www.bikini.lv īpašnieks un administrators ir SIA "BI-KI-NI".
1.2. Pasūtot preci ar interneta veikala www.bikini.lv starpniecību, Pircējs piekrīt interneta veikala lietošanas noteikumiem (turpmāk tekstā - noteikumi), kuri izskaidroti zemāk.
1.3. Pārdevējs ir tiesīgs jebkurā laikā mainīt noteikumus.

2. Cenas
2.1. Preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokļi (PVN), jo SIA "BI-KI-NI" ir PVN maksātājs
2.2. Ja precei tiek piemērota akcijas atlaide, preces cena tiek aprēķināta pirms tās pievienošanas pasūtījumu grozam un grozā preces cena ir norādīta jau ar akcijas atlaidi.
2.3. Ja precei tiek piemērota kupona koda atlaide vai preces pilnīga vai daļēja apmaksa par lojalitātes punktiem, tad atlaide tiek piemērota starpsummai un informācija par atlaidi tiek norādīta pie pasūtījuma.
2.4 Starpsummai tiek pievienota Pircēja izvēlētā piegādes veida cena ar PVN vai bez PVN, atkarībā no piegādātāja noteikumiem.
2.5 Starpsummai tiek pievienotas arī citas atlaides un/vai izmaksas, ja tādas ir.
2.6 Galīgā summa apmaksai tiek aprēķināta matemātiski, ņemot vērā augstākminētos punktus.

3. Pasūtījumu noformēšana
3.1. Pircējs pasūtījumu noformē patstāvīgi, izmantojot preču pasūtīšanas formu vietnē.
3.2. Noformējot pasūtījumu, Pircējs norāda sekojošu informāciju: juridiskais statuss, vārds, uzvārds, e-pasta adrese; tālrunis, adrese, pagasts, novads, pilsēta, valsts, pasta indekss. Ja Pircēja juridiskais statuss ir Juridiska persona, tad ir jānorāda arī informācija par uzņēmumu.
3.3. Pēc pasūtījuma veikšanas uz Pircēja e-pastu tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums.

4. Apmaksa

4.1.Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

Pievienojiet tās maksājumu metodes, kuras izmantos Jūsu internetveikals:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Igaunijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Luminor
  • Lietuvas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB un Luminor
  • Somijas internetbanku maksājumi: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.


5. Preču piegāde

5.1.Preces tiek piegādātas uz sekojošām valstīm: Latvija. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot: Omniva, iespējama saņemšana uz vietas. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē 1-14darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

6. Citi noteikumi
6.1. Preču aprakstiem ir informatīvs raksturs. Pircējam ir tiesības pirms Pasūtījuma noformēšanas vērsties pie Pārdevēja, lai precizētu Preces detaļas. 
6.2. Saskaņā ar LR Fiziskās Personas Datu Aizsardzības likumu interneta veikala www.bikini.lv vietnē uzglabātie dati par Pircēju un viņa pasūtījumiem ir konfidenciāla informācija. Pārdevējs nav tiesīgs iegūtos datus publiskot trešajām pusēm.
6.3. Domstarpības, kas radušās starp Pircēju un Pārdevēju, risina sarunu ceļā. Pārdevējs uz Pircēja sūdzībām un pretenzijām atbild pa e-pastu, vēlākais 5 (piecu) darba dienu laikā. Vienošanās nepanākšanas gadījumā Pircējam ir tiesības savu tiesību aizstāvēšanai vērsties Patērētāju Tiesību Aizsardzības birojā. Strīdi tiks izskatīti LR tiesā, saskaņā ar spēkā esošajiem LR normatīvajiem aktiem.